Waluta
AIROO SEAOO

Bezpieczeństwo

Swoje doświadczenie w branży spedycyjnej firma zdobywa od 1996 roku.
Od prawie 20 lat zajmujemy się całościowym procesem importu i eksportu towarów z wielu zakątków świata. Gwarancją należytego wykonania zleconych usług jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spedytora.

Współpracujemy z brokerem ubezpieczeniowym i pomagamy w przypadku chęci wykupienia dodatkowego ubezpieczenia cargo. Dzięki znacznej liczbie obsługiwanych ładunków możemy zaproponować naszym klientom niższe ceny na tego typu usługi.

Naszym partnerem są wyłącznie najlepsi przewoźnicy, co daje naszym klientom pewność oraz gwarancję najwyższej jakości usług.
Dlatego współpracujemy z jednym z największych i cieszącym się bardzo dobrą opinią - Lufthansa Cargo.

Przeprowadzamy systematyczne kontrole zabezpieczeń serwisu
i dostosowujemy je tak, by były spełnione obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Na naszych serwerach przetrzymujemy dane użytkowników (loginy hasła) w postaci zaszyfrowanej, co uniemożliwia ich odczytanie.
Dostęp do nich mają jedynie ich właściciele.

Niezawodność

Serwery serwisu AIROO.com działają w chmurze, dzięki temu możemy zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność funkcjonowania strony.
Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania nie grozi nam utrata danych ze względu na awarię sprzętu. Do czuwania nad prawidłową pracą serwerów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, wybraliśmy zewnętrzną firmę z wieloletnim doświadczeniem. Administratorzy kontrolują funkcjonowanie serwerów, więc nie ma możliwości by awaria spowodowała jakiekolwiek straty. Dodatkowo co jakiś czas tworzone są kopie danych, które następnie zapisywane są w czasie rzeczywistym w dwóch odrębnych miejscach. Wykorzystujemy niewielki procent (około 1%) mocy obliczeniowej naszych serwerów, w ten sposób jesteśmy przygotowani na znaczne zwiększenie ruchu na naszej stronie.

Czy wiesz, że?

CPT (Carriage Paid To) – skrót oznaczający formułę dostawy towaru, gdzie sprzedający organizuje i pokrywa koszty przewozu oraz dokonuje odprawy celnej eksportowej. Z kolei kupujący przejmuje odpowiedzialność w momencie nadania towaru i bierze na siebie wszystkie dodatkowe koszty związane z transportem, które pojawią się po załadunku.


 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport lotniczy i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna