Waluta
AIROO SEAOO

Partnerzy

ATC Cargo S.A. jest operatorem logistycznym ze 100% kapitałem polskim. Oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw. Firma obsługuje ładunki „door to door” transportem morskim, lotniczym, drogowym bądź z zastosowaniem rozwiązań intermodalnych. W skład oferowanych usług wchodzą: obsługa celna, wykonywanie wymaganych badań, uzyskiwanie stosownych certyfikatów, magazynowanie, obsługa portowa itp.

Założona w 1953 roku niemiecka firma Lufthansa jest jednym z największych międzynarodowych przewoźników, jej flota liczy w chwili obecnej ponad 300 samolotów. Firma posiada swoją główną kwaterę oraz bazę we Frankfurcie. Spółka należąca do grupy Lufthansa i zajmująca się przede wszystkim międzynarodowym transportem towarowym - Lufthansa Cargo, została utworzona w 1994 roku. W oznaczeniach IATA linie te posiadają kod – LH.

Międzynarodowy Port lotniczy w Gdańsku im. Lecha Wałęsy posiada oznaczenie „GDN” w standardzie IATA. Zlokalizowany jest na obrzeżach Gdańska w miejscowości Rębiechowo. Położony nieopodal obwodnicy trójmiasta i w odległości od 10 do 20km od centrów miast Gdańska, Sopotu oraz Gdyni. Gdańskie lotnisko jest alternatywnym portem lotniczym dla Lotniska Chopina w Warszawie. W Polsce zajmuje trzecie miejsce pod względem liczby odprawianych pasażerów.

Od 1994 roku zajmuję się organizacją produkcji oraz prowadzeniem importu towarów z Dalekiego Wschodu. Realizując zlecenia firm polskich i europejskich miałem możliwość mieszkać i pracować w Chinach, co pozwoliło mi poznać zarówno ten kraj jak i jego mieszkańców, wyrobić sobie swój własny, subiektywny pogląd na współczesne Państwo Środka i jego obywateli.Z połączenia doświadczeń zawodowych i osobistych zrodził się pomysł stworzenia portalu www.chiny24.com, pierwszego w Polsce serwisu internetowego poświęconego Chinom samym w sobie, jako fenomenowi przełomu XX i XXI wieku we wszystkich wymiarach ludzkiej aktywności.

BigChina.pl to pierwszy w Polsce portal dla ludzi chcących handlować z Chinami, zwłaszcza dla importerów z Chin. W BigChina.pl łatwo wyszukać chiński produkt (zdjęcie plus opis) oraz jego eksportera. W serwisie znajduje się też wiele cennych w wiedzę artykułów o imporcie pisanych przez specjalistów, a także forum dla ludzi zainteresowanych biznesem z Chinami: forum.bigchina.pl.
Serwis świadczy też usługi dodatkowe: sporządzanie raportów branżowych, sprawdzanie wiarygodności chińskich eksporterów, biały wywiad gospodarczy w Chinach, czy wreszcie kompleksowa realizacja importu na zlecenie.

Poland-Export to portal, w którym każdego dnia odwiedzający z ponad stu państw świata poszukują informacji na temat polskich firm i produktów. Znajdziesz tu obszerny katalog polskich eksporterów jak i ofertę firm zagranicznych.


 NAJLEPSZY 
 ŚWIATOWY PRZEWOŹNIK 


 GWARANCJA 
 NIEZMIENNOŚCI CENY 


 BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW 

 PEŁEN ZAKRES USŁUG 
 - transport lotniczy i lądowy 
 - ubezpieczenie 
 - odprawa celna